Home > DONEAZA IN CONT

Vino alaturi de noi si sustine proiectele lui Topolino !

Printr-un SIMPLU transfer bancar poti face o DONATIE DIRECT in conturile asociatiei utilizand informatiile de mai jos:

Beneficiar :                            Topolino Asociatia Tudor – Alexandru
Cod de inregistrare fiscala: 37012810
Adresa asociatiei :                Bucuresti, Sector 5, Strada Maria Cuntan Nr.3

Cont lei  RO43 INGB 0000 9999 0662 0581 deschis la ING BANK – Agentia ING Office 13 Septembrie

Direcționați 2 % din impozitul pe venit pentru TopolinoAsociatia Tudor-Alexandru !

Descarca aici ->> Formular NOU Topolino aferent 2018 cu plata in 2019

Cât cheltuiţi?

NIMIC! … Deoarece aceasta suma reprezinta o parte a Bugetului de Stat încasata din veniturile realizate de Dumneavoastra în anul fiscal anterior, respectiv 2018.

Completează:

• LINK Formularul 230 (daca în 2018 ai avut venituri din salarii si venituri din pensii)
  • LINK Formularul 200 (daca in 2018 ai realizat si alte venituri – din salarii sau activitati independente sau numai din activitati independente).
IMPORTANT DE STIUT :

Această sumă nu reprezintă o sponsorizare sau o donaţie privată şi NU VA COSTA NIMIC. În cazul în care nu luati initiativa de a va completa formularul sa redirecţionaţi aceşti 2%, banii rămân “donati” catre stat.

Adresele administraţiilor financiare se pot găsi pe site-ul ANAF_LINK

Daca doriti sprijiniti si mai mult proiectele lui Topolino, puteţi colecta formularele completate de catre familie, prieteni, colegii de serviciu, etc., apoi ne anuntati, iar noi venim sa le preluam pentru a le trimite către administraţiile financiare.

Cu putin de la fiecare, VOM REUSI !

Scroll Up

Privacy Settings saved!